Prisjakt zwycięzcą Great Place to Work® w Polsce 2019!

Prisjakt Poland, zarządca serwisu Kompario, został nagrodzony prestiżową nagrodą oraz certyfikatem najlepszego miejsca pracy w Polsce! Dowiedz się kim jesteśmy i co robimy żeby było dobrze, a nawet lepiej!

15 lat temu pewien sprytny Ziemianin postanowił stworzyć serwis propagujący zakupy w internecie. Jak to często bywa, pierwsze kroki realizacji genialnego pomysłu odbywały się w garażu, ale to już inna historia… Pierwsza wersja serwisu ukazała się w Szwecji. Wkrótce okazało się, że był to strzał w dziesiątkę - ludzie docenili możliwość odnalezienia najatrakcyjniejszych ofert bez wychodzenia z domu. Na przestrzeni lat Prisjakt zdobywał kolejne rynki, docierał do coraz większej rzeszy internautów kochających zakupy, a jednocześnie przyjmował na swój pokład coraz więcej ludzi pełnych pasji. Jedna z siedzib firmy powstała w Polsce w 2012 roku, zatrudniając początkowo kilkanaście osób - tak powstał Prisjakt Poland.

A co teraz u nas słychać?

Przenosimy się w teraźniejszość - Prisjakt działa już na 9 rynkach. Polskie biuro zatrudnia 110 osób. Kierunek obrany od początku okazał się właściwy - moc silników pokładowych dystrybuowana jest na 2 równe części - rozwój serwisu i kultury w organizacji. Wiemy, że te obszary są od siebie zależne i potrzebują stałego zasilania. Dlatego dbamy o naszych pracowników: szanujemy indywidualność, oferujemy innowacyjne benefity, wdrażamy wyjątkowe rozwiązania wspierające work-life balance. Stawiamy na rozwój umiejętności zawodowych, prywatnych pasji, zdrowia. Mamy kosmicznie fajne biura, no i... chodzimy w kapciach. Właśnie taka strategia pozwoliła nam na zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszych pracodawców w Polsce - Great Place to Work® 2019. Jednak subiektywne odczucie podpowiada nam, że przodujemy również w galaktyce.

I tu na scenie pojawia się Kompario

A co z serwisem w Polsce? Oczywiście dążyliśmy do tego, by serwis dotarł i tutaj. W roku 2018 odpaliliśmy Kompario i nieustannie pracujemy nad osiągnięciem pełnej mocy w tej przestrzeni. Pomoc w odnalezieniu najodpowiedniejszego produktu w najlepszej cenie, porównywanie cech produktów, dostarczanie analiz i prognoz cen, udostępnianie recenzji użytkowników - to tylko niektóre z wyjątkowych możliwości na miarę 2019 roku, oferowanych przez Kompario. Do tego dołóż bezstronność, obiektywność w prezentowaniu ofert, kierowanie się dobrem użytkownika, prezentowanie ofert ze wszystkich sklepów (nie tylko tych, które nam płacą), a sukces gwarantowany! Zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą, oraz do korzystania z serwisu. Kompario - kupuj mądrze!