O Kompario

Nie jest łatwo dokonać dobrego zakupu. Potrzeba do tego znajomości wielu faktów, opinii, recenzji, specyfikacji, porównań, poleceń. Jesteśmy jednym z najlepszych na świecie serwisów oferujących kompleksowe informacje o produktach i ich cenach, a wszystko po to, aby Tobie było łatwiej! Zbieramy, analizujemy i w przystępnej formie przedstawiamy te informacje, aby pomóc Ci podjąć możliwie najlepszą decyzję.

Znajdź najlepszy produkt

Chcemy, aby nasi użytkownicy zawsze byli zadowoleni ze swoich zakupów. Aby tak było, gromadzimy ceny ze wszystkich znanych nam sklepów online. Nie ma możliwości zapłacenia za wyższą pozycję na liście, dlatego użytkownik może być pewien że na szczycie listy zawsze znajdzie najniższą cenę.

  • ogromna ilość cen, produktów, sklepów
  • informacje o kosztach dostawy i dostępności
  • historia cen każdego produktu
  • powiadomienia o obniżkach
  • powiadomienia o dostępności

Darmowe korzystanie i ciągłe wsparcie

Użytkowanie Kompario jest całkowicie darmowe. Niczego nie sprzedajemy ani nie chcemy Cię zachęcać do kupowania więcej, niż potrzebujesz. Naszą misją jest pomoc w wybraniu najlepszego produktu w najlepszej cenie. Nie mamy żadnych ukrytych intencji, po prostu chcemy pomagać wszystkim zdecydowanym na zakup.

Kompario zarabia na umowach ze sklepami, które płacą za każde przekierowanie na ich stronę. Nie przeszkadza nam to jednak w tworzeniu bazy cen ze wszystkich znanych nam sklepów. Szczególny nacisk kładziemy na ceny najniższe - możesz mieć pewność, że tylko takie znajdziesz na szczycie listy. Nasz serwis ma służyć przede wszystkim Tobie!

Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku w małym szwedzkim miasteczku Ängelholm, jako projekt czysto hobbystyczny. Celem przyświecającym całemu przedsięwzięciu było unikanie przepłacania za zakupy i znajdowanie świetnych okazji. Na początku w serwisie można było znaleźć ceny i specyfikacje tylko tych produktów, którymi byli zainteresowani sami założyciele. Dzisiaj istniejemy na dziesięciu rynkach, a nad maksymalną użytecznością i jakością serwisu pracuje ponad 230 osób.

Kupuj mądrze z Kompario!