Canon EOS M50 + 15-45/3.5-6.3 IS STM

Canon EOS M50 + 15-45/3.5-6.3 IS STM

  • Format matrycy: APS-C
  • Wizjer: EVF (elektroniczny)
  • Ustawienia manualne (przysłona/migawka)
Pozycja 1 w Aparaty kompaktowe
Porównaj ceny wszystkich Canon Aparaty kompaktowe
Zapisz ten produkt na liście
Powiadom mnie, gdy cena spadnie
Powiadomienie o cenie
Porównaj do innych produktów
Porównaj

Canon EOS M50 + 15-45/3.5-6.3 IS STM

Zapisz ten produkt na liście
Powiadom mnie, gdy cena spadnie
Porównaj do innych produktów

3.9 na 5 gwiazdek

Na podstawie 4 recenzji

Posortowane według daty
21.10.2019
R
Rito Spacklaren
Top do fotografii hobby, prosty i naprawdę gładki. Nigdy wcześniej nie miałem żadnego aparatu cyfrowego, ale jestem zadowolony z tego zakupu Zdalne fotografowanie w trybie podglądu na żywo jest trochę problematyczne i trudne do pogodzenia. Wygląda na to, że ręczne ustawianie ostrości za pomocą tej funkcji również nie działa, działa świetnie, jeśli używasz automatycznego ustawiania ostrości.

Google

26.03.2019
p
pjappelq
Szukałem aparatu systemowego, który byłby również dobry do nagrywania wideo. Powiedziano mi, że kilka kamer systemowych wydaje hałas podczas powiększania filmu, ale kamery systemowe Canon nie miały tego problemu. Ponieważ chciałem sfilmować niektóre występy muzyczne, stało się to kluczowe w wyborze aparatu. Ten aparat ma wiele wstępnie ustawionych filtrów, które są łatwe w użyciu, jeśli nie jesteś doświadczonym fotografem takim jak ja. Stosunkowo łatwo jest też ładować zdjęcia i filmy za pomocą Wi-Fi / Bluetooth do telefonu (nawet jeśli aplikacja kanonów może zostać zaktualizowana do szybszej wersji). Mały model, który powinien być łatwy do przenoszenia, ale musi przyznać, że aparat często pozostaje w domu, a telefon komórkowy nadal działa zarówno w aparacie, jak iw kamerze wideo.

Google

05.01.2019
M
Mr__jonas
Jestem bardzo zadowolony z aparatu. Jak kompaktowy format. Łatwy do nauczenia. Wskazówką jest zakup adaptera do obiektywów Canon EF i EF-S. Dostępne zarówno dla firmy Canon, jak i stron trzecich. Negatywną cechą aparatu jest żywotność baterii. Tam też są baterie stron trzecich za rozsądne pieniądze

Google

01.11.2018
Edytowano 09.11.2018
i
icaruz1
To moja pierwsza kamera systemowa, którą posiadam. Długo patrzyłem na aparat, który miałby takie funkcje, jakie chciałem: * Obracaj ekran pod każdym kątem, coś, co było bardziej przydatne, niż nawet wyobrażam sobie przed zakupem. Potrafi strzelać z dołu, góry i dołu, bez czekania na to, co utknęło na obrazie. * Płynny transfer obrazów za pomocą niebieskiego / WiFi. * Mały i gładki. * Wizjer optyczny. (Trochę więcej uczuć) Kupiłem ten model kotka (+ 15-45 / 3.5-6.3 IS STM) i wybrałem obiektyw makro (22 mm). Dziś zamówiłem również teleobiektyw (55-200 mm). Bardzo zadowolony z aparatu do tej pory. Proste menu i dobre rozmieszczenie przycisków. Zrobione między 1000-2000 obrazów. Będzie zadowolony z większości z nich. Nie próbowałem jeszcze filmować, więc nie wiem, jak działają. Aparat może czuć się słabo w rękach, gdy jest używany przez dłuższy czas, ale nadal wolę tę zwinność od zwykłej kamery systemowej. aktualizacja: W niektórych miejscach żywotność baterii jest krótka. Zamówiłem 2 trzecie baterii z: batteryoutlet.se za 347kr. Mają większą pojemność niż oryginał, co razem kosztuje mniej niż połowę oryginalnej baterii. Chory głupi, by kupić pierwszą baterię, która ma markę canon dla 850kr, gdy jest dostępna dla 150kr bez znaku. To samo dotyczy soczewek, soczewek i tym podobnych. Istnieje wiele dobrych i tańszych rzeczy do zamówienia, jeśli rozglądasz się przez chwilę online.

Google